"IS DIT ALLES?"
Een paar jaar geleden leefde ik een oké leven: ik had een huis, baan en leuke vrienden. Maar dat was niet genoeg, ik had continu het gevoel dat er iets miste. Dat ik mijn leven niet leefde zoals ík dat wilde, maar vooral deed wat van mij verwacht werd.
Jarenlang leefde ik van vrije dagen naar weekend naar vakantie. De dagen daartussen leken allemaal op elkaar. Als je me vroeg wat ik in de afgelopen week gedaan had, was mijn antwoord waarschijnlijk 'eten, slapen en werken' (en repeat).
Toen ik voor de derde keer op een burn-out af stevende, besloot ik dat het tijd was voor verandering. Ik ging kijken hoe ik mijn vakantiegevoel ook in mijn dagelijks leven op kon roepen. Zo begon ik met avontuurlijk leven.
Wie een avontuurlijke bril op leert zetten, ziet mogelijkheden en avonturen in het kleine, alledaagse.
Niet langer zijn de spierpijn veroorzakende lachbuien, adrenaline highs en persoonlijke overwinningen verbonden aan verre vakanties. Als je op de juiste manier leert kijken, zie je overal avontuur en is een avontuurlijk leven helemaal niet moeilijk.
herkenbaar?
HET LIJKT OF JOUW WEEK EEN OPSTAPELING VAN TO-DO'S IS, ZONDER PLEZIERIGE ME-TIME.
je leeft van vrije dag naar vrije dag.
zijn er weinig mensen in jou omgeving die jouw drang naar meer avontuur delen?